Kalori Diyet Aİlesi

 

Dyt.Uzm.Gül Yardımcı


1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.
Türkiye diyetisyenler derneği üyesidir. “Obezite diyetisyenliği”, “Diyabet Diyetisyenliği”, "Nutri genetik analiz" ve “Yetişkinlerde Ağırlık Yönetimi” konularında kurs ve sempozyumlara katılmıştır. 
1994- 1997 yılları arasında Nutra Slim Sağlıklı Zayıflama Merkezlerinde çalıştı.
1997 yılında Kalori Beslenme ve Diyet Merkezini kurdu. Antalya Adalya diyaliz merkezinin diyetisyenliğini yaptı. Kemerdeki Yaşam ve Anadolu Hastanelerine Manavgattaki Akdeniz Hastanesine danışmanlık yaptı. Türkiye Abbott ve Antalya GNC ye sağlıklı beslenme ve beslenme eğitimleri konusunda danışmanlık vermiştir.
Antalya çevresindeki birçok tatilköyüne sağlık turizmini geliştirme de beslenmenin yeri ile ilgili danışmanlık verilmiştir.
 
Kreş ve anaokulu, özel okullar, yardım dernekleri ve gönüllü kuruluşlarda sayısız eğitimler vermiştir. Başta Akçor yuva olmak üzere birçok özel ve kamu kreşlerinin menüsünü planlamıştır.2012 ATİK yaz okulu ,2013 Hayat Sanat Yaz okulunun menüsünü planlamıştır.

Halen Mukaddes Aksoy Yatılı Bakım merkezlerinin ve Yaşam Pınarı YBM ve Huzurevinin menüsünü Planlamaktadır.AKKA Antedon a sağlık büfesi kurmuş ve danışmanlık vermektedir
.

Döşemealtı belediyesini sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürüttüğü obezite ile mücadele projesinde çalışmaktadır.

Başta TRT Antalya radyosu olmak üzere yerel tv ve radyolarda birçok kez yayına katılmış, bir dönem FEMALE dergisinde düzenli olmak üzere yerel basında sık sık yazıları çıkmıştır.

Eğitim ve deneyimlerinin kazandırdıkları ile pozitif bilimin ışığında mesleki ahlak ve etik ilkelerinden ödün vermeden bireylere ve kurumlara hizmet vermektedir.

 


© Kalori Diyet ve Danışma Merkezi | Gizlilik Sözleşmesi | Telefon: 0 242 316 40 41 | GSM: 0 532 638 75 53 | info@kaloridiyet.com